Wirtualne biuro prasowe dla firm i instytucji
Informacje prasowe
źródło informacji dla dziennikarzy i mediów
 
Sante, Otręby granulowane z żurawiną - zdrowa nowość na rynku ,  Informacje Prasowe
Poniedziałek, 30.03.2015
Otręby granulowane z żurawiną - zdrowa nowość na rynku Sante
 
> Sante > Otręby granulowane z żurawiną - zdrowa nowość na rynku
 

Sante

20-04-2008 17:05

Kategoria:
Żywność
Nowe produkty
Otręby granulowane z żurawiną - zdrowa nowość na rynku

W sprzedaży jest już dostępna zupełna nowość na rynku polskim - otręby granulowane z żurawiną firmy Sante, lidera na polskim rynku żywności korzystnej dla zdrowia. Nowy produkt jest preparowany i wzbogacany w suszone owoce żurawiny w celu podniesienia walorów smakowych oraz odżywczych, stając się smacznym i pożywnym elementem każdej zdrowej diety i bezpiecznego odchudzania.

Czyste otręby, pozostające po oddzieleniu ziarna od okrywy, pozbawione są wyraźnego smaku, a ich konsystencja nie zachęca do bezpośredniego spożycia. Świetną alternatywą są otręby granulowane z żurawiną. Są nie tylko smaczne, ale i dobrze wpływają na nasze samopoczucie, regulują pracę przewodu pokarmowego, zwiększają wydalanie kwasów żółciowych i cholesterolu z organizmu oraz wiążą nadmiar kwasów w żołądku. Zawarta w produkcie żurawina posiada potwierdzone właściwości prozdrowotne. To naturalny antybiotyk i bogactwo witamin C, A, B1, B2, P, pektyn, błonnika, węglowodanu, żelaza, wapnia, magnezu, fosforu, potasu, jodu, kwasu cytrynowego, chininowego, jabłkowego i benzoesowego. Żurawina jest zdrowa i smaczna, stąd tak szerokie jej zastosowanie zarówno w medycynie, jak i w naszej kuchni. Profilaktyczne i lecznicze właściwości sprawiły, że nie sposób przecenić właściwości zdrowotnych żurawiny, zwłaszcza w leczeniu i profilaktyce zakażeń bakteryjnych i grzybiczych, leczeniu chorób dróg moczowych, nerek czy dziąseł.

Łatwe i wygodne w przygotowaniu otręby granulowane z żurawiną firmy Sante nadają się do bezpośredniej konsumpcji - można je jeść na sucho lub jako dodatek do kefiru, jogurtu czy maślanki. Po dodaniu miodu, soku lub konfitur smakują jak deser. Mają bardzo dużo cennego błonnika roślinnego, korzystnie wpływającego m. in. na regulację pracy przewodu pokarmowego. Pęczniejący w żołądku błonnik zapewnia uczucie sytości na długo po zjedzeniu. To wszystko sprawia, że otręby stanowią sprawdzony substytut tradycyjnych płatków dla osób odchudzających się lub dbających o linię. Właściwości otrąb doceniają także osoby, które z różnych przyczyn nie prowadzą aktywnego trybu życia.

Specjaliści rekomendują, aby otręby spożywać przed zasadniczym posiłkiem. Dodatkowo, warto wykorzystywać wszystkie codzienne okazje do ich konsumpcji, zarówno na sucho, jak i w połączeniu z innymi potrawami. Na korzyść otrąb granulowanych z żurawiną Sante przemawia także fakt, że wyróżniają się ciekawym, wyrazistym smakiem, dzięki czemu z łatwością można je włączyć do codziennej, zdrowej diety.

Cena :
Otręby granulowane z żurawiną(opakowanie 150 g) - ok. 2,50 zł
Otręby granulowane ze śliwkami (opakowanie 150 g) - ok. 2,50 zł
Otręby granulowane jabłkami(opakowanie 150 g) - ok. 2,50 zł

Producent :
Sante Sp. J., ul. Przydrożna 1, 02-253 Warszawa
Tel.: +48 22 811 50 37, fax: + 48 22 675 07 70, www.sante

Firma Sante A. Kowalski Sp. jest liderem na rynku żywności korzystnej dla zdrowia. Od czterech lat, dzięki prowadzonej strategii oraz inwestycjom odnotowuje ciągły wzrost obrotów na poziomie 25% rocznie. Firma posiada już pierwsze miejsce na rynku muesli i produktów sojowych. Od wielu lat eksportuje swoje produkty - do Wielkiej Brytanii, Litwy, Estonii, Szwecji, Austrii, Islandii, ale też na Bliski Wschód. W ciągu 15 lat działalności była wielokrotnie wynagradzana i wyróżniana. W samym tylko 2005 roku otrzymała trzy prestiżowe nagrody: Laur Konsumenta 2005, Gazele Biznesu 2005 i 2006, LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2005. Portfolio firmy Sante, to obecnie ponad 100 produktów wspierających zdrowy tryb życia i odżywiania. Dbając o jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów wdrożyła i stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001:2000 oraz System HACCP.
Pobierz w dużej rozdzielczości


STRONA GŁÓWNA PressOffice.pl
.:: informacje prasowe, wirtualne biuro prasowe, public relations ::.

Polecamy: Kursy makijażu + nauka wizażu + stylizacja fryzur
Kursy wizażu + makijażu + stylizacja fryzur
KOLORIS - Nauka makijażu + stylizacja fryzur + makijaż Warszawa
Tablet Gigaset

Biuro prasowe

Sprawdzaj najnowsze
informacje prasowe
na Facebooku

Polecane informacje

Zimową porą w myjni - Kärcher radzi
Zima to trudny czas dla użytkowników samochodów, podczas zimowej eksploatacji pojazdy ulegają większemu zabrudzeniu. Mamy tu do czynienia z nietypowym brudem, tj. pośniegowym błotem wymieszanym z solą. Na samochodach tworzą się osady niebezpiecznych związków chemicznych. Błoto z solą działa na lakier jak papier ścierny. Szacuje się, iż sól...

Masz temat dla dziennikarzy?


OPIS SERWISU
PressOffice.pl

.:. Informacje prasowe - baza
.:. Wirtualne biuro prasowe
.:. Kalendarium wydarzeń
.:. System kontaktów z mediami
.:. Dystrybucja inf. pras.
.:. Opracowywanie inf. pras.
.:. Tłumaczenie/adaptacja inf.
.:. Monitoring mediów
.:. Raporty medialne
.:. Baza dziennikarzy
.:. Baza kontaktów prasowych
.:. Firmowe serwisy prasowe
.:. Prasowe forum dyskusyjne

Serwis dla:
.:. dziennikarzy
.:. firm i instytucji
.:. agencji PR

więcej ::.

PressOffice.pl
Pierwszy portal prasowy 


.:.
Informacje prasowe
.:. Newsy dla dziennikarzy
.:. Źródło informacji
.:. Kalendarium prasowe
.:. Obsługa medialna
.:. Public relations
.:. Baza mediów
.:. PressForum

PARTNERZY SERWISU

POLECAMY


Zasady użytkowania     O nas     Biuro prasowe     Kontakt     XML - udostępnianie informacji     Reklama / Patronat medialny     Informacje prasowe     Partnerzy PressOffice.pl

© PressOffice.pl - Biuro Prasowe, Informacje prasowe, Public relations
Biuro Prasowe
Polecamy: meble warszawa, kserokopiarki warszawa, lampy, biżuteria, rowery, nurkowanie, nauka makijażu, kursy wizażu + makijażJak się malować?, Tablet Gigaset
Realizacja: www.zaler.pl